• socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon

  Aktuality

  St Andrews nejlépe hodnocenou britskou univerzitou

  Strategický partner UK Univerzita v St Andrews byla vyhlášena nejlepší britskou univerzitou v žebříčku, který každoročně sestavuje deník The Guardian.

  University of St Andrews Global Challenges Lecture Series (online)

  Tato zajímavá série přednášek představí špičkový výzkum napříč obory. Zaměří se na to, jak mohou lidé ve vedoucích pozicích ovlivnit reakce na krize v oblasti globálního zdraví. Přednášky se budou zabývat psychologií a odolností komunity, vlivem sociopolitických nerovností na zdraví a pohodu, jakož i otázkami ovlivňujícími tvorbu politiky a komunikaci.

  CENTRAL 2022 International Conference for PhD students

  The CENTRAL Network – Charles University, Humboldt University in Berlin, University of Vienna, University of Warsaw and ELTE University in Budapest – announce call for papers for an International PhD. conference.

  CENTRAL Staff Training Programme for Doctoral Schools - Online

  Setkání zástupců doktorských škol a odborníků na Ph.D. mobilitu, kteří budou společně diskutovat o metodách, jak posílit krátkodobou mobilitu mezi členskými univerzitami CENTRAL.

  European Partnership Development Fellowship

  Tento program nabízí akademikům z UK příležitost spolupracovat s podobně zaměřenými odborníky a akademiky z University of Sussex. Aktivity mohou probíhat na obou partnerských univerzitách.

  Všechny aktuality >
  Video