• socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon

  Aktuality

  European Partnership Development Fellowship

  Tento program nabízí akademikům z UK příležitost spolupracovat s podobně zaměřenými odborníky a akademiky z University of Sussex. Aktivity mohou probíhat na obou partnerských univerzitách.

  Univerzita v Curychu nabízí studentům UK slevu na letní školy

  Náš strategický partner, Univerzita v Curychu, nabízí speciální slevu na školném ve výši 50 % pro uchazeče z Univerzity Karlovy. 

  Vienna Circle and its Prague Connection

  Od zimního semestru 2021 se opět rozjíždí aktivity CENTRALu (Univerzita Karlova, Humboldtova univerzita, Vídeňská univerzita, Varšavská univerzita a ELTE). Vídeňská univerzita, která získala na první dva roky předsednictví, nabídla svoji výstavu Wiener Kreis všem partnerům tohoto uskupení. Karlova univerzita zorganizovala výstavu jako první.

  Německo: země příležitostí

  Akce představila českým akademikům nepřebernou nabídku možností výzkumu v Německu. Akce se vedle doktorandů a mladých vědců zúčastnili akademičtí pracovníci českých univerzit, zástupci Německého velvyslanectví či ministerstva školství. Setkání s podtitulem „Perspektivy společné výzkumné a vědecké spolupráce“ organizovala Univerzita Karlova a kancelář DAAD v Praze.

  Společný příběh DAAD - Univerzita Karlova

  Existence a fungování pražské kanceláře DAAD umožňuje intenzivnější spolupráci mezi touto organizací a Univerzitou Karlovou a je stěžejní pro poskytování informací o možnostech studia a výzkumu českým studentům a akademikům.

  CSP vyhlásilo nové výzvy na rok 2022

  Projekty lze podávat na spolupráci se strategickými nebo klíčovými partnery Univerzity Karlovy, novou možností je i spolupráce v rámci univerzitní sítě CENTRAL.

  Vítězství pro UK v soutěži Hack for Healthcare pořádanou Univerzitou v Curychu

  Student 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Vasil Kostin zvítězil v soutěži Hack for Healthcare pořádanou Univerzitou v Curychu.

  Všechny aktuality >
  Video