• socialIcon

20. prosince 2021

Náš strategický partner, Univerzita v Curychu, nabízí studentům Univerzity Karlovy možnost účastnit se jejich letních škol za poloviční sumu 750 švýcarských franků.

Mezinárodní letní školy UZH 2022 (virtuální edice) se budou konat 3.-22. července 2022. Každý program je dotován 6 ECTS kredity a je otevřen studentům bakalářského a magisterského studia všech oborů.

V letech 2020 a 2021 UZH letní školy z důvodu celosvětové pandemie realizovala online. V obou letech byla zpětná vazba studentů veskrze pozitivní: 95 % studentů bylo s organizací programů velmi spokojeno a 93 % se líbil zejména multidisciplinární přístup letních škol.

V roce 2022 UZH nabízí letní školy opět ve virtuální podobě. Univerzita v Curychu nabízí speciální slevu na školném ve výši 50 % pro uchazeče z Univerzity Karlovy. Studenti UK tak zaplatí pouze snížené školné ve výši 750 švýcarských franků. Tato sleva je omezena na 5 studentů na jeden program a bude přidělována podle pořadí přihlášek.

Studenti se hlásí přímo na stránkách UZH: Přihlašování je nyní otevřeno a bude ukončeno 25. dubna 2022. Pro podání přihlášky by studenti měli nejprve vyplnit registrační formulář, který najdete na této stránce: www.summerschools.uzh.ch/apply-now.

Témata letních škol:

1) Deep Dive into Blockchain – Linking Economics, Technology and Law (leták)

2) Finance for the Future: Investments, Sustainable Finance and FinTech (leták)

3) What Defines a Country's Success? Switzerland's Experience in Comparison (leták)