8. srpna 2023

Univerzita v Curychu (UZH) otevírá další kolo výzvy k financování společných projektů. Výzva je určena pro akademiky a výzkumné pracovníky strategických partnerů (tedy i Univerzitě Karlově). Financování projektů ze strany UZH poskytuje základní podporu, která umožňuje rozvoj vědeckého poznání a vytváření prostoru pro vzájemný růst a inspiraci.

Seed Fund poskytuje finanční podporu na uskutečnění společných workshopů, konferencí nebo menších projektů. Uchazeči mohou požádat o financování až do výše 5 000 CHF.

Project Fund je klíčovou iniciativou k prohloubení stávajících spoluprací s vysokým potenciálem dopadu a viditelnosti.Uchazeči mohou požádat o financování až do výše 60 000 CHF.

Tato výzva je důležitým nástrojem pro prohlubování spolupráce, rozvoj projektů s vysokým potenciálem a identifikaci nových příležitostí vzájemné kooperace.

Více viz UZH Global Strategy and Partnerships Funding Scheme